Bohaterowie 2

Na własnej skórze przekonałem się, że życie nie zawsze jest kolorowe, ale czy się tego chce, czy też nie trzeba je zaakceptować takim jakim jest. Ja tak zrobiłem i teraz staram się odstawić przeszłość w zapomnienie, a skupić się na przyszłości.”
Imię: Ross
Drugie imię: Shor
Nazwisko: Lynch
Wiek: 18 lat
Hobby: Śpiewanie, gra w zespole R5, aktorstwo, gotowanie, gra na instrumentach, rysowanie, pisanie piosenek, sztuki walki.
Umiejętności: Ross jest bardzo utalentowany, potrafi grać na prawie wszystkich instrumentach. Umie także gotować, śpiewać, rysować, a także uprawiać każdy rodzaj sportu. Zna m. in. karate, jujutsu, taekwondo. Z karate ma nawet czarny pas trzeciego stopnia. W dzieciństwie w tajemnicy trenował karate, ale przez jedno wydarzenie zrezygnował, choć nadal ciągnie go do tej dziedziny sztuk walki. O wielu z tych umiejętności nie wie nawet jego rodzina.
Charakter: Ross jest bardzo dojrzały jak na swój młody wiek, może to dlatego, że w swoim życiu bardzo dużo przeżył. W czasie gdy inni w jego wieku grają w piłkę i biegają po podwórku, on siedzi w swoim pokoju i tworzy w ciszy i spokoju. Jest wrażliwy i potrafi walczyć o swoje. Największym ciosem dla niego jest utrata najbliższych, co niestety mu się przytrafia. Gdy inni wokół płaczą, on stara się być twardym i wspierać ich, choć sam czuje się nie lepiej. Taki chłopak jest skarbem, ale jego przyjaciele i rodzina zauważają to do pewnego momentu. Jego ufność do ludzi ulega diametralnej zmianie gdy przyjaciele i rodzina po raz kolejny o nim zapominają, a jego dziewczyna robi coś czego nie powinna.
Cechy: Miły, przyjacielski, wrażliwy, kulturalny, szczery, troskliwy, pomysłowy, opiekuńczy, bezinteresowny, inteligentny, można mu zaufać, zabawny, czasem trochę szalony, nieufny.
Rodzina: Riker Lynch (starszy brat), Rydel Lynch (starsza siostra), Rocky Lynch (starszy brat), Ryland Lynch (młodszy brat), Stormie Lynch (mama), Mark Lynch (tata), Rose Lynch (ciocia).
Dziewczyna: Laura Marano (nie na długo).
Najlepsi przyjaciele: Laura Marano, Olivia Holt, Leo Howard, Vanessa Marano, Rocky, Riker, Rydel i Ryland Lynch, Ellington Ratliff, Calum Worthy, Raini Rodriguez.
Wróg: Cody Christian (zawsze starał się upokorzyć i ośmieszyć Rossa. Odbijał mu wszystkie jego dziewczyny.)
Ciekawostka: Gra w zespole R5 z rodzeństwem i przyjacielem rodziny. Na początku chodzi z Laurą, ale gdy w mieście pojawia się jego odwieczny wróg - Cody, robi wszystko, aby nie odebrał mu wszystkiego co kocha nad życie. Wkrótce dowiaduje się rzeczy, z którą musi walczyć o swoje życie, lecz nie może liczyć na wparcie swojej rodziny. O jego sekrecie początkowo wie tylko Olivia i zachęca go do tego, aby powiedział o wszystkim reszcie. Czy uda mu się wygrać tą walkę?

Jestem zamknięta w klatce pełnej zła i tylko jedna osoba ma do niej klucz. Tylko ona może sprawić, że znów się uśmiechnę i poczuję czym jest prawdziwa miłość.”
Imię: Laura
Drugie imię: Marie
Nazwisko: Marano
Wiek: 18 lat
Hobby: Śpiewanie, gra na pianinie, pisanie tekstów, aktorstwo, moda.
Charakter: Laura jest dziewczyną o jakiej można by pomarzyć, jest sobą, jednak do jakiegoś czasu. Przez jeden głupi błąd zmienia się na zawsze, jednak tylko jedna osoba może sprawić, że znów będzie taka jak dawniej.
Cechy: Miła, pomysłowa, zabawna, przyjacielska, troskliwa, inteligentna, można jej zaufać.
Rodzina: Vanessa Marano (starsza siostra), Ellen Marano (mama), Damiano Marano (tata).
Chłopak: Ross Lynch (początkowo), Cody Christian (nie kocha go i dobrze o tym wie).
Najlepsi przyjaciele: Vanessa Marano, Olivia Holt (później), Leo Howard (później), Ross, Rocky, Riker, Rydel i Ryland Lynch, Ellington Ratliff, Calum Worthy, Raini Rodriguez, Cody Christian (nie zna o nim prawdy).
Ciekawostka: Na początku drugiego sezonu opowiadania Laura jest w szczęśliwym związku z Rossem, ale wkrótce pojawia się osoba, która zaburza ich szczęście. Przez jeden głupi błąd traci najważniejszą osobę w jej życiu na zawsze. Pomimo zerwania nadal bardzo kocha Rossa, ale po prostu staje się zagubiona. Będzie w związku, w którym dobrze wie, że nie powinna być.

Krzywda człowieka jest dla mnie miodem na serce. Gdy wiedzę jak ktoś jest nieszczęśliwy, czuję ogromną radość.”
Imię: Cody
Drugie imię: Allen
Nazwisko: Christian
Wiek: 18 lat
Hobby: Podrywanie dziewczyn, upokarzanie Rossa, zabieranie Rossowi przyjaciół.
Charakter: Udaje miłego i przyjacielskiego, ale Ross jako jedyny wie, że jest przebiegły, mściwy i zły do szpiku kości. Próbuje zastąpić Rossa w każdym możliwym calu. Przez niego prawie wszyscy myślą, że Ross jest złodziejem i kłamcą.
Rodzina: ----
Dziewczyna: Laura Marano (później, nie kocha jej)
Wróg: Ross Lynch (robi wszystko, aby go upokorzyć).
Ciekawostka: Wkrótce przyjeżdża do Los Angeles, bo dowiaduje się, że mieszka tam Ross. Jego celem jest spowodowanie, aby Ross stracił wszystko na czym mu zależy. Próbuje poderwać jego dziewczynę i staje się popularny w jego otoczeniu powodując tym samym, że o blondynie już wszyscy zaczynają zapominać. Tak naprawdę robi to z zazdrości, ale się do tego nie przyznaje.

Nie mogę znieść myśli, że przez jedną osobę jesteś aż tak bardzo nieszczęśliwy. Wierzę jednak, że się nie poddasz i wyjdziesz z tego”
Imię: Olivia
Nazwisko: Holt
Wiek: 17 lat
Hobby: Śpiew, aktorstwo, moda, zakupy.
Cechy: Miła, sympatyczna, szczera, pomysłowa, można jej zaufać, ciekawska.
Charakter: Olivia należy do osób ciekawskich, które lubią mieć wszystko pod kontrolą. Jest szczera i nie boi się żadnych wyzwań. Nie lubi gdy jej przyjaciele cierpią, dlatego też razem z Leo pomaga Rossowi w tym ciężkim dla niego okresie, jednak z czasem nawet ona nie może przy nim być, więc chłopak zostaje ze wszystkim sam.
Rodzina: Mark Holt (tata), Kim Holt (mama), Morgan Holt (starsza siostra) Cade Holt (młodszy brat)
Zakochana w: Rossie Lynchu (początkowo), Leo Howard (później, z wzajemnością).
Najlepsi przyjaciele: Ross, Rocky, Riker, Rydel i Ryland Lynch, Leo Howard (później chłopak), Laura Marano (po jakimś czasie), Ellington Ratliff, Calum Worthy, Raini Rodriguez.
Ciekawostka: Początkowo jest bezgranicznie zakochana w Rossie i cieszy się, że on i Laura się rozstali, ale po jakimś czasie godzi się z faktem, że blondyn nadal kocha swoją byłą dziewczynę. Wkrótce zakochuje się w Leo Howardzie i zaczyna z nim chodzić. W dwójkę pomagają Laurze i Rossowi znów być razem. Jako jedna z nielicznych zna prawdziwe oblicze Cody'ego. Początkowo tylko ona zna sekret Rossa, ale ciągle zachęca go, aby wyznał go reszcie.

I trzeba być wielkim i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i posiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie poczuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę.”
Imię: Leo
Drugie imię: Richard
Nazwisko: Howard
Wiek: 17 lat
Hobby: Aktorstwo, modeling, sztuki walki, praca w wolontariacie, gotowanie, gra na gitarze, weterynaria.
Charakter: Miły, romantyczny, szczery, bezinteresowny, kulturalny, można mu zaufać.
Rodzina: Randye Howard (mama), Todd Howard (tata).
Dziewczyna: Olivia Holt (wkrótce).
Najlepsi przyjaciele: Ross, Rocky, Riker, Rydel i Ryland Lynch, Olivia Holt (później dziewczyna), Laura Marano (po jakimś czasie), Ellington Ratliff, Calum Worthy, Raini Rodriguez.
Ciekawostka:Wkrótce zakochuje się w Olivii Holt i zaczyna z nią chodzić. W dwójkę robią wszystko, aby Ross i Laura znów byli razem. Jako jeden z nielicznych zna prawdziwe oblicze Cody'ego.

Każdy kolejny egzamin wydaje się być dla nas najważniejszy w życiu, a to przecież życie jest najważniejszym egzaminem.”
Imię: Raini
Drugie imię: Alena
Nazwisko: Rodriguez
Wiek: 21 lat
Hobby: Aktorstwo, moda, muzyka, śpiewanie.
Charakter: Miła, przyjazna, koleżeńska, naiwna.
Rodzina: ----
Chłopak: Calum Worthy
Najlepsi przyjaciele: Laura Marano, Olivia Holt, Leo Howard, Ross, Rocky, Riker, Rydel i Ryland Lynch, Ellington Ratliff, Calum Worthy, Vanessa Marano, Cody Christian (nie zna o nim prawdy).
Ciekawostka: Ona także wspiera Laurę po rozstaniu z Rossem. Wierzy w słowa Cody'ego.

Jest jedna droga do szczęścia – przestać martwić się rzeczami, na które nie masz wpływu.”
Imię: Calum
Nazwisko: Wortly
Wiek: 23 lat
Hobby: Aktorstwo
Charakter: Miły, zabawny, szczery, kulturalny, naiwny.
Rodzina: ----
Dziewczyna: Raini Rodriguez
Najlepsi przyjaciele: Laura Marano, Olivia Holt, Leo Howard, Ross, Rocky, Riker, Rydel i Ryland Lynch, Ellington Ratliff, Vanessa Marano, Raini Rodriguez, Cody Christian (nie zna o nim prawdy).
Ciekawostka: Ross jest jego najlepszym przyjacielem, ale on i tak po pewnym czasie zaczyna go olewać i „wymienia” go na Cody'ego.

Mamy prawo popełniać w życiu wiele błędów. Oprócz jednego: lego, który niszczy nas samych.”
Imię: Vanessa
Drugie imię: Nicole
Nazwisko: Marano
Wiek: 21 lat
Hobby: Aktorstwo, moda.
Charakter: Miła, ciekawska, przyjazna, czuła, troskliwa, naiwna.
Rodzina: Laura Marano (młodsza siostra), Ellen Marano (mama), Damiano Marano (tata).
Najlepsi przyjaciele: Laura Marano, Olivia Holt, Leo Howard, Ross, Rocky, Riker, Rydel i Ryland Lynch, Ellington Ratliff, Calum Worthy, Raini Rodriguez, Cody Christian (nie zna o nim prawdy).
Ciekawostka: Pomaga Laurze po rozstaniu z Rossem. Nie ma pojęcia jaki Cody jest naprawdę.

Nigdy nie dostrzegamy skarbów, które mamy tuż przed oczyma. Dzieje się tak dlatego – bo ludzie nie wierzą w skarby.”
Imię: Rydel
Drugie imię: Mary
Nazwisko: Lynch
Wiek: 20 lat
Hobby: Moda, gra na keyboardzie, gra w zespole R5, muzyka.
Charakter:
Rodzina: Riker Lynch (starszy brat), Rocky Lynch (młodszy brat), Ross Lynch (młodszy brat), Ryland Lynch (młodszy brat), Stormie Lynch (mama), Mark Lynch (tata) Rose Lynch (ciocia).
Chłopak: Ellington Ratliff.
Najlepsi przyjaciele: Ross Lynch, Laura Marano, Ellington Ratliff, Cody Christian (nie wie jaki jest naprawdę).
Ciekawostka: Chociaż to ona jest starsza to właśnie Ross często jej pomaga. Tak samo jak reszcie. Nie wierzy w słowa Rossa, które pogrążają Cody'ego.

Myślał, że uśmiechnął się do niego los. Tak uśmiechnął się... ironicznie, przy okazji drwiąc z jego naiwności.”
Imię: Ellington
Drugie imię: Lee
Nazwisko: Ratliff
Wiek: 20 lat
Hobby: Muzyka, gra w zespole R5.
Charakter: Miły, uprzejmy, szczery, romantyczny, naiwny.
Rodzina: ----
Dziewczyna: Rydel Lynch
Najlepsi przyjaciele: Całe rodzeństwo Lynch, jednak to z Rossem ma najlepsze kontakty.
Ciekawostka: Najbardziej dogaduje się z Rossem. To on zawsze mu pomaga, ale tak samo jak jego rodzeństwo po pewnym czasie przestaje to dostrzegać. Nie wierzy w słowa Rossa, które pogrążają Cody'ego.

Trudno padać sobie w ramiona, jeśli nie jesteśmy pewni, czy uścisk nie jest okazją do ciosu zadanego z bliska. Życzliwości nie powinna cechować naiwność.”
Imię: Riker
Drugie imię: Anthony
Nazwisko: Lynch
Wiek: 22 lat
Hobby: Muzyka, gra w zespole R5, gra na gitarze, śpiewanie, aktorstwo.
Charakter: Miły, pomocny, wrażliwym naiwny.
Rodzina: Rydel Lynch (młodsza siostra), Rocky Lynch (młodszy brat), Ross Lynch (młodszy brat), Ryland Lynch (młodszy brat), Stormie Lynch (mama), Mark Lynch (tata), Rose Lynch (ciocia).
Najlepsi przyjaciele: Ellington Ratliff, Cody Christian (nie wie jaki jest naprawdę).
Ciekawostka: Jest najstarszy z rodzeństwa. Nie wierzy w słowa Rossa, które pogrążają Cody'ego.

Naiwność – tej cechy nie posiada każdy. Jeśli już ją masz, tak łatwo się jej nie pozbędziesz, ale nie pozwól, aby naiwność przejęła nad tobą kontrolę.”
Imię: Rocky
Drugie imię: Mark
Nazwisko: Lynch
Wiek: 19 lat
Hobby: Muzyka, gra w zespole R5.
Charakter: Miły, szczery, pomocny, naiwny.
Rodzina: Riker Lynch (starszy brat), Rydel Lynch (starsza siostra), Ross Lynch (młodszy brat), Ryland Lynch (młodszy brat), Stormie Lynch (mama), Mark Lynch (tata), Rose Lynch (ciocia).
Najlepsi przyjaciele: Ellington Ratliff, Cody Christian (nie wie jaki jest naprawdę).
Ciekawostka: Jako jedyny z rodzeństwa nie jest blondynem. Nie wierzy w słowa Rossa, które pogrążają Cody'ego.

Kiedy człowiek powiada, że nie chce o czymś mówić, to znaczy, że nie może o niczym innym myśleć.”
Imię: Ryland
Drugie imię: Michael
Nazwisko: Lynch
Wiek: 17 lat
Hobby: Sport
Rodzina: Riker Lynch (starszy brat), Rydel Lynch (starsza siostra), Rocky Lynch (starszy brat), Ross Lynch (starszy brat), Stormie Lynch (mama), Mark Lynch (tata), Rose Lynch (ciocia).
Najlepsi przyjaciele: Ellington Ratliff, Cody Christian (nie wie jaki jest naprawdę).
Ciekawostka: Jako jedyny z rodziny nie interesuje się muzyką tylko sportem. Jest jednak menadżerem zespołu R5. Jest najmłodszy z rodzeństwa. Nie wierzy w słowa Rossa, które pogrążają Cody'ego ponieważ jest w niego ślepo zapatrzony.

40 komentarzy:

 1. Jak ja nie lubię Mai Mitchell ( nie chodzi o to że w opowiadaniu ale szanuje że inni mogą ją lubić). Zapowiada się ciekawie =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to 'piąteczka' ;3 :D

   Usuń
  2. ja też jej nie lubię

   Usuń
  3. Ja również jej nie lubię

   Usuń
  4. ja ją lubie o.O

   Usuń
  5. Jejku ludzie nw czemu wy jej tak nie lubicie !?!! Bo gra z Rossem w filmie ?! Że go przytula ?! No NW pomyślcię za nim ją skrytykujecie !!

   Usuń
  6. Weź ogarnij nie wszyscy muszą ja lubić.. :/ tak po prostu a jak masz jakieś schizy na bani to polecam psychologa..

   Usuń
  7. Wiesz, nie każdy musi ją lubić. I nie chodzi już o Ross'a, tylko może nas wkurzać czymś innym. -.-

   Usuń
  8. Nie lubie nie lubie Nienawidzę Mai po prostu mnie denerwuje ale podobno Ross bardziej lubi ja a nie naszą kochaną Laure

   Usuń
 2. Aaa, jest Ross i Riker, już lubię tego bloga :3

  Zapraszam do siebie: cat-double-take.blogspot.com - W opowiadaniu będzie min. Ross, Riker i Laura :3

  OdpowiedzUsuń
 3. a Ratliff jak ma drugie imię ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ryland ma drugie imię Michael ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zauważyłam że w blogach o Auslly złe są często 3 postacie: Kira, Dallas albo Elliot a w opowiadaniach o Raurze aktorzy którzy ich grają.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ech...Chętnie rozwaliłbym gębę temu Codiemu i chyba kiedyś to zrobię.

  Pozdro dla Fanów R5:
  Dj Vaster

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To rozwal bo też nie nienawidzę codiego

   Usuń
 7. Załamka.... Jak to nie bd Raury? :O Ale mam nadzieję, że nie na długo :D <3
  Ana

  OdpowiedzUsuń
 8. A skąd o tym wszystkim wiesz ? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no wlasnie tez chcialam sie tego dowiedziec!:( skad o tym wszystkim wiesz!!??

   Usuń
 9. nie lubie: R5 laure marano wanesse marano fuuuuuuu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kłania się układanie zdań <3
   A to że ich nie lubisz...kogo to obchodzi ?

   Usuń
  2. phiii jakby nas obchodziło twoje zdanie...
   jejciu nie lubisz to nie czytaj proste
   Ana

   Usuń
 10. ooo super a chociaż to prawda ?? a i właśnie skąd to wiesz ??????

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja Codiego nienawidzę, ale tylko w opowiadaniu. Bo jak gra w ,, Pretty Little Liars'' Mike'a to go nawet lubię.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja Codiego nienawidzę, ale tylko w opowiadaniu. Bo jak gra w ,, Pretty Little Liars'' Mike'a to go nawet lubię.

  OdpowiedzUsuń
 13. bardzo lubię rossa i to meggggggggggggggggggga

  OdpowiedzUsuń
 14. to prawda nie kazdy lubi laury ja ja np. nie lubie! kazdy ma swoje zdanie!

  OdpowiedzUsuń
 15. Czasem zastanawiam się co robią ludzie którzy nie lubią Raury,na blogach o niej?

  OdpowiedzUsuń
 16. Marta Lynch jesteś super;-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetny blog ! <3 Zapraszam do mnie : http://auslly-mimo-wszystko.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 18. pierwsze co pomyślałam.. Ross jaka sekszi fota XD ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 19. Kocham Rossa ♥ Świetny blog zapraszam do mnie http://we-will-be-a-dream.blogspot.com/ xx

  OdpowiedzUsuń
 20. Laura powinna wyznać Rossowi jeśli go naprawde kocha to musi mu to powiedzieć każdy popełnia błedy w swoim życiu ale miłość zawsze zwycięża a Ross jeśli ją kocha powinien wybaczyć są przepiekną parą to przeznaczenie żeby byli razem

  OdpowiedzUsuń

Bardzo zależy mi na waszej opinii, więc pozostawcie po sobie ślad w formie komentarza. ;-)